analiza

Specjalista urologii: nietrzymanie moczu u kobiet jest niebezpieczną patologią. Jednak dzisiaj jest to lekko usuwane w warunkach domowych.

Pensinfo
o 22:58

Według statystyk nietrzymanie moczu i wyciek są diagnozowane u 72% kobiet po 50 roku życia (37% u kobiet po 30 roku życia). Najbardziej niebezpieczną rzeczą w tej patologii jest to, że z czasem nie będzie lepiej - będzie coraz więcej „wycieków”. A więc mokre plamy na ubraniach i nieprzyjemny zapach będą tylko się nasilać.

Jednak stosując nowoczesnych preparatów, łatwo jest pozbyć się tej patologii. Główny specjalista urologii, kierownik Wydziału Urologii Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych Tomasz Dębek, opowiada o dostępnych współczesnych metodach usuwania nietrzymania moczu u kobiet.

Tomasz Dębek jest jedynym polskim urologiem, który regularnie jest zapraszany do występów w wiodących instytutach badawczych i klinikach w Europie i USA.

- Panie Tomaszu, jak niebezpieczne jest nietrzymanie moczu dla uczciwej połowy ludzkości?

W rzeczywistości wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest to choroba. I nie doceniaj jej konsekwencji. Wielu ma nadzieję, że z czasem to minie samoistnie. Ale ona nigdy nie znika. Nietrzymanie moczu może zniszczyć nie tylko życie, z powodu nietrzymania i ciągłego zapachu kobieta ma kompleksy i napięte relacje z innymi. Nawiasem mówiąc, nie jest to całkowicie nieuzasadnione - ludzie, którzy pachną moczem, są zwykle unikani. Ten zapach jest nieprzyjemny dla ludzi.

Niemniej jednak głównym niebezpieczeństwem tej patologii jest to, że w wilgotnym i ciepłym środowisku patogenna mikroflora szybko się rozmnaża, wnika do pochwy i osiada na błonie śluzowej.

Według statystyk po 1-2 miesiącach regularnego „wycieku” u kobiety rozwija się dysbakterioza w pochwie, po 3-4 miesiącach przewlekłe zapalenie jelita grubego lub zapalenie pochwy. Po około roku u kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu (i nieotrzymujących odpowiedniego leczenia) zdiagnozowano łagodne formacje. Co więcej, torbiele pojawiają się w bardzo dużych liczbach. Przyczynia się do tego niezdrowa mikroflora. W dowolnym momencie takie formacje mogą stać się złośliwe, a to jest rak i śmierć.

Jeśli mimowolne oddawanie moczu nie będzie leczone, spowoduje to, że pęcherz przestanie całkowicie zatrzymywać mocz i będzie musiał przebiegać do cewnikowania. Ta procedura obejmuje wprowadzenie cewnika do cewki moczowej, który jest przymocowany do odbiornika moczu, który jest zawieszony na nodze. A to oznacza niepełnosprawność.

W rzeczywistości kobieta, która zmaga się z wyciekami moczu zwykłymi codziennymi podpaskami (lub wcale nie walczy), żyje z bombą zegarową. I szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego kobiety to robią. Teraz istnieją dość skuteczne sposoby usuwania nietrzymania moczu. Już po 2-3 tygodniach możesz zapomnieć o tym problemie na zawsze.

- Mówisz teraz o zabiegach chirurgicznych?

- Oczywiście, że nie. A co więcej, chcę wszystkich odwieść od takich operacji. W tym przy użyciu lasera i taśmy sling. Pomimo dużej szybkości manipulacji (które kliniki i nieuczciwi lekarze, którzy pragną pieniędzy, lubią przyciągać), operacje te mają wiele negatywnych konsekwencji dla zdrowia kobiety, ponieważ prowadzą do stagnacji moczu w organizmie, a to jest obarczone rozwojem tych samych torbieli. Ale najważniejszą wadą interwencji chirurgicznej jest to, że jest to w rzeczywistości tylko kosmetyczna eliminacja problemu, t.j. konsekwencji choroby, a nie jej przyczyny.

Przyczyna pozostaje, a problem pojawia się ponownie w przyszłości. I bardzo szybko – w ciągu 1-2 lat.

Jeśli chcesz pozbyć się nietrzymania moczu raz na zawsze, musisz wyeliminować przyczynę. A przyczyną jest słaba trzustka. Z powodu zaburzeń endokrynologicznych organizm jest przesycony glukozą i szkodliwymi produktami glikolizy (proces utleniania glukozy wykonywany przez trzustkę). Substancje te, które znajdują się w dużych ilościach w moczu, "wypłukują" wapń i magnez, które zapewniają elastyczność mięśni. W rezultacie mięśnie osłabiają się i przestają utrzymywać mocz.

Utrata elastyczności mięśni w wyniku wypłukiwania użytecznych substancji jest główną przyczyną wycieku moczu. Najpierw pojawiają się wycieki podczas kaszlu lub kichania, a następnie będą występować w sposób ciągły.

Podczas operacji wykonuje się napięcie mięśni, ale wapń i magnez są nadal wypłukiwane. To prowadzi do ponownego wystąpienia problemu. Dlatego w naszej klinice przestaliśmy zalecać chirurgiczne leczenie nietrzymania moczu.

- Co Pan poleciłby na nietrzymanie moczu teraz?

- Jest bardzo dobry Europejski preparat o nazwie Uri Care. Jest specjalnie wynaleziony do zwalczania tej choroby i pokazuje po prostu fenomenalną skuteczność – pomaga prawie wszystkim!

Posiada 3 ważne działania. Po pierwsze – normalizuje funkcję trzustki. Po drugie – oczyszcza płyny ustrojowe z glukozy i produktów glikolizy. Po trzecie – przywraca ściany i mięśnie pęcherza. Oznacza to, że ma cały zestaw niezbędnych działań.

W tym samym czasie same wycieki znikają bardzo szybko – już kilka dni po rozpoczęciu stosowania Uri Care, bielizna będzie sucha. Aby całkowicie wyleczyć chorobę, normalizować funkcję trzustki i wzmocnić mięśnie dna miednicy i pęcherza, z reguły wystarczy jednej kuracji preparatu. W rzadkich przypadkach może to potrwać trochę dłużej.

Preparat jest nowy i bardzo skuteczny, został opracowany na Litwie. W jego tworzeniu brali udział najlepsi światowi naukowcy.

Również Uri Care może być stosowany w nietrzymaniu stolca (z reguły taka patologia występuje u osób starszych).

- Czy ten preparat jest sprzedawany na receptę? Aby zacząć go stosować, należy najpierw udać się do urologa?

- Cała atrakcyjność Uri Care polega właśnie na tym, że można go stosować w domu. Wszyscy wiedzą, że kobiety (a także mężczyźni) nie spieszą się, aby zwrócić się o pomoc do lekarzy z tak delikatnym problemem. To wstydliwe i niewygodne. Z Uri Care tego nie trzeba!

Uri Care jest sprzedawany bez recepty. Jest to całkowicie naturalny preparat składający się wyłącznie z ekstraktów roślin leczniczych. Składa się z ekstraktu żurawiny, rumianku, pokrzywy, sosny, soli magnezowych kwasów tłuszczowych i wielu innych.

Ponieważ jakakolwiek chemia jest wykluczona, można go stosować bez zagrożenia dla zdrowia. Oznacza to, że jest idealny do stosowania w domu.

Oprócz podstawowych działań Uri Care zapewnia szereg dodatkowych:

 • Łagodzi stany zapalne
 • Zapobiega infekcjom dróg moczowych
 • Przyspiesza i ułatwia wydalanie moczu
 • Pomaga w zwalczaniu pleśniawki i zapalenia pęcherza moczowego.
 • Zwiększa odporność organizmu
 • Poprawia krążenie krwi w narządach miednicy
 • Dostarcza organizmowi dużo witamin i pierwiastków śladowych

- Panie Tomaszu, ile kosztuje ten preparat i w jakich aptekach można go kupić?

- W aptekach niestety nie jest sprzedawany. O ile mi wiadomo, producent i sieci aptek nie były w stanie uzgodnić warunków sprzedaży. Ponieważ preparat jest skuteczny, a na początku jego sprzedaży gorzej będą sprzedawane inne środki do normalizacji oddawania moczu, apteki zaproponowały ustalenie bardzo wysokiej ceny. Ale producent nie poszedł na to. Dlatego w Polsce preparatu Uri Care nie ma w aptekach. Można go jednak zamówić na naszej stronie internetowej.

Uri Care jest dość drogim preparatem – zwykle jego koszt jest bardzo przyzwoity. Ale udało nam się pozyskać wsparcie państwa i kupić dużą partię leku, co dało Polkom możliwość OTRZYMANIA SZKOLENIA Uri Care ze zniżką.

To prawda, promocja potrwa tylko do .

Polecam to wszystkim kobietom, które cierpią na nietrzymanie moczu. Już po kilku tygodniach stosowania Uri Care zapomnisz o tym problemie.

Przy okazji jeszcze raz powiem o skuteczności preparatu. Teraz na stronie przeprowadzamy ankietę wśród tych klientów, którzy wypróbowali Uri Care. W ankiecie wzięło udział ponad 2000 kobiet. Jedyne pytanie brzmi – „Czy Uri Care pomógł Ci pozbyć się nietrzymania moczu?”

Wyniki ankiety:

 • Tak, problem całkowicie rozwiązany –96,7% ankietowanych
 • Częściowo pomógł, stało się zauważalnie lepszy, ale problem pozostał – 2,6% ankietowanych
 • Nie pomogło w ogóle – 0,3% ankietowanych
 • Trudno odpowiedzieć – 0,4% ankietowanych

Jak widać, Uri Care pomaga prawie każdemu!

- Panie Tomaszu, bardzo Panu dziękuję za wywiad. Może Pan chce coś życzyć naszym czytelnikom?

- Życzę zdrowia. Nie doprowadzajcie swojego organizmu do niepełnosprawności! Każda patologia jest znacznie łatwiejsza do usuwania w początkowych stadiach. W tym nietrzymanie moczu! Bądźcie zdrowi!Przekręć koło!
I zamów środek na spalanie tłuszczu Uri Care , który udowodnił swoją skuteczność w praktyce, w korzystnej cenie!

KRĘĆ
14

Komentarze

Katarzyna Stępek

Dzięki za rekomendacje. Zamówiłam Uri Care. Naprawdę za 137 PLN. Słyszałam o nim wiele dobrego. Ale nie mogłam znaleźć w aptekach. Teraz rozumiem dlaczego.

Anna Stasik

Preparat jest naprawdę bardzo dobry. Miałem nietrzymanie moczu przez prawie rok. Problem ten pojawił się po trzeciej ciąży. Próbowałem wielu konserwatywnych metod leczenia. Tylko Uri Care pomógł. Teraz wszystko wróciło do normy. Polecam wszystkim.

Grażyna Olek

Mam tylko 20 lat i często się sikałam. Po 8 wieczorem starałam się nie pić wody. Przed tym jak kłaść się spać zawsze chodziłam do toalety. Ale wciąż często na łóżku była plama. Wstydziłam się przed swoim chłopakiem, ale on rozumiał. Próbowałam to leczyć, ale wszystko bezskutecznie. Około 2 miesiące temu specjalista sam zadzwonił do mnie, powiedział, że istnieje preparat, który może mi pomóc. I to pomogło, teraz nie boi się posikać. Nietrzymanie moczu całkowicie zniknęło.

Justyna Herbut

Sama nie próbowałam, ale wiem, że moja przyjaciółka miała krewną, która cierpiała z powodu niekontrolowanych wycieków. Miała to po menopauzie. Ona chyba też brała Uri Care i to on jej pomógł.

Agata Ropczyńska

Słusznie mówią, że kobietom nie można podnosić więcej niż 3 kg. Ciągniemy torby przez całe życie, a potem cierpimy na wycieki i nikt nas nie potrzebuje. Mąż mnie zostawił przez to! Poszedł do młodej.

Ania Wilk

Kiedy poszłam do specjalisty, on mi powiedział, że muszę trenować mięśnie intymne. Zrobiłam tak, stało się trochę lepiej. Ale nadal cierpiałam na niekontrolowane wycieki, pachniała moczem. I w końcu też tylko Uri Care mi pomógł. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobry preparat.

Irena Wąsek

Dziękuję. Muszę zamówić. Pojawiła się nadzieja na pozbycie się problemu.

Ewa Bąk

Również mam słabe mięśnie pęcherza. Jeśli nagle kaszlę, mogę się posikać. Trochę, ale tego wystarczy, żeby trzeba było zmieniać bieliznę. Spróbuję Uri Care. W tak niskiej cenie.

Zuzanna Sosnowska

Za pomocą tego leku moja babcia pozbyła się nietrzymania moczu!!! W 75 lat. Czuła chęć, ale nie mogła dobiegnąć do toalety. Wcześniej brała inne środki, ale nie pomogły. Za radą znajomych spróbowała Uri Care. Problem minął)

Wanda Liszczyńska

O operacji to prawda. Kolega w pracy ma 56 lat. W zeszłym roku operowali z powodu nietrzymania moczu. 10 miesięcy była szczęśliwa, a potem znowu ten sam problem. Przy tym po operacji bardzo długo dochodziła do siebie.

Kamila Wojnatowicz

Nietrzymanie moczu pojawiło się po późnym porodzie. Nie przeszło. Minął prawie rok. Prawda nie zawsze miałam wycieki, ale kiedy kichałam, na majtkach pojawiały się krople. 2 miesiące temu dowiedziałam się o Uri Care. Postanowiłam zamówić. Pomógł. Teraz majtki są zawsze suche. I ogólnie jakoś wszystko się poprawiło. Wygląda na to, że mięśnie stały się mocniejsze.

Dorota Miszek

Dziękuję! Specjalista powiedział, że preparatu w promocji pozostało niewiele. Na szczęście udało mi się zamówić.

Justyna Adamczyk

To naprawdę coś, z czymś Uri Care pomógł mi! Cierpiałam od kilku lat!! Dziękuję za ten artykuł! Zakończyłam tylko jedną kurację, a taki wynik. Europejscy naukowcy są najlepsi!!

Iwona Jedzińska

Dziękuję!!!